ArhUkim
АРХИТЕКТОНСКИ ФАКУЛТЕТ СКОПЈЕ
УНИВЕРЗИТЕТ „СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЈ“ ВО СКОПЈЕ

 

 

 

Најава Зачлени

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

instagram twit facebook ilearn mail

iknow

menu

menuB

template2

 АРХИТЕКТОНСКИ ФАКУЛТЕТ-ПОКАНА-НОВОГОДИШНА ЗАБАВА 2023-3

Почитувани колеги и пријатели, 

Ве покануваме на прославата по повод новогодишните и божиќните празници која ќе се одржи во петок, 30.12.2022 година, со почеток во 12.00 часот на „Сквер“ на втори кат во просториите на Архитектонскиот факултет, Универзитет „Св. Кирил и Методиј“ во Скопје. Прославата е организирана заедно со ФСС на АФС, студентите на АФС и целокупната академска заедница на Факултетот. 

Ќе ни причинува голема чест и задоволство доколку ја збогатите нашата прослава со Вашето присуство. 

Со почит,  

Проф. д-р Огнен Марина 

Декан