ArhUkim
АРХИТЕКТОНСКИ ФАКУЛТЕТ СКОПЈЕ
УНИВЕРЗИТЕТ „СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЈ“ ВО СКОПЈЕ

 

 

 

Најава Зачлени

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

iknow

menu

menuB

ИНФОРМАЦИИ ОД ЈАВЕН КАРАКТЕР

 

Институција
Архитектонски факултет – Скопје
 
Адреса
бул. „Партизански одреди“ бр.24, Скопје
 
Службено лице за посредување со информации
м-р Елизабета Кулеванова
 
Контакт податоци Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
02 3116-367

 

Барање за пристап до информации од јавен карактер

 

 

БАРАЊЕ ЗА ПРИСТАП ДО ИНФОРМАЦИИ ОД ЈАВЕН КАРАКТЕР

Допис за Годишен извештај 2021

Годишен извештај 2021

 

AFMAP

За факултетот

Деканат
Институти
Историјат
Контакт
Правни акти и документи
Пријатели
A.F. е мој избор
Финансии

 

 

 

 

 

Студии

Додипломски студии
Магистерски студии
Докторски студии
Студентска служба
Студентски организации

 

 

 

 

 


 

 


Уписи

Додипломски студии
Магистерски студии
Докторски студии

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кадар

Административен кадар
Наставен кадар