ArhUkim
АРХИТЕКТОНСКИ ФАКУЛТЕТ СКОПЈЕ
УНИВЕРЗИТЕТ „СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЈ“ ВО СКОПЈЕ

 

 

 

Најава Зачлени

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

iknow

menu

menuB

10. јубилеен FLUID дизајн форум под наслов: "LEGO ERGO SUM"

Оваа година FLUID дизајн форум ќе се одржи од 23. до 29. мај 2022 година во Цетиње (во новиот објект на Факултетот за Ликовни уметности на Универзитетот во Црна Гора) и во еден дел во Подгорица. Пријавувањето на студентите е на следниот мејл: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. до петок 13. мај до 16 часот. Сместување во Цетиње е обезбедено од организаторот, а трошоците за пат и храна ги сносат самите учесници.

111

222