arh    UKIM-znak10

АРХИТЕКТОНСКИ ФАКУЛТЕТ СКОПЈЕ
УНИВЕРЗИТЕТ „СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЈ“ ВО СКОПЈЕ

 

 

 

Најава Зачлени

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

instagram twit facebook mail

iknow

menu

menuB

   70GAFS

 

Предмет

Принципи на статика (1.5.1)

Термини за консултации

Предметен наставник
Вон. проф. д-р Ана Тромбева-Гаврилоска
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
 
 
Соработници          
Маја Матеска
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
 

 понеделник   1630-1730


 


РЕЗУЛТАТИ ОД ИСПИТ (20.02.2020)


 

 

 

ЗАДАЧИ

 

ТЕМАТСКА ВЕЖБА 1

ТЕМАТСКА ВЕЖБА 2

ТЕМАТСКА ВЕЖБА 3

ТЕМАТСКА ВЕЖБА 4

 

повеќе