ArhUkim
АРХИТЕКТОНСКИ ФАКУЛТЕТ СКОПЈЕ
УНИВЕРЗИТЕТ „СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЈ“ ВО СКОПЈЕ

 

 

 

Најава Зачлени

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

instagram twit facebook ilearn mail

iknow

menu

menuB

 

teams

Упатство ZOOM

Кога ќе ја добиете пораката за покана на наставата од професорот, кликнете на линкот за најава на системот

Zoom6

Кликнете на копчето Open Link

Zoom3

Внесете го вашето име и презиме и кликнете на копчето Join

На екранот ќе добиете слика од предавањето кое во живо ќе биде направено за вас.

Пријатна работа.